אז למה אנחנו?

למה אנחנו?

בשוק ישנם כמה חברות העוסקות בתחומים מקבילים לשלנו בתחום היבוא והמכירה של כלי צמ"ה, ציוד קידוח, ציוד שאיבה ובנטונייט, וכולם טובים וראויים להתפרנס.

אז למה שתבחרו דווקא בחברת שבט זבולון סחר בינלאומי?

מומחיות – אנו בחברת שבט זבולון סחר בינלאומי מומחים ביבוא ציוד צמ"ה, ציוד קידוח וציוד נלווה חדש וכן ציוד יד שנייה. אנו נדאג לכל צרכֵּיכם, למן הייעוץ וההכוונה ועד לקבלת הכלי או הציוד. באחריות מלאה!!

מחיר שפוי   – אותו כוח – אצלנו בחברת שבט זבולון סחר בינלאומי תקבלו ציוד מן המובחרים והמתקדמים בשוק העולמי במחירים זולים לאין שיעור מהקיים בשוק בארץ. נגמרה התלות מורטת העצבים בספקים בארץ ובגחמותיהם! אנו נדאג לכך שתקבלו סחורה מעולה ובמחיר סביר בהרבה!

אספקה מהירה – זה נכון שאנו מייבאים את המוצרים שלנו מכל קצוות תבל, אך האספקה היא מהירה, ללא עיכובים מיותרים. למעשה, חלק מן הציוד כבר כאן! בואו, התרשמו ורכשו. לא מצאתם כלי או ציוד לו אתם זקוקים? אנחנו, נציגי חברת שבט זבולון סחר בינלאומי נזמין אותו עבורכם ביבוא אישי או יד שנייה במצב מעולה!

טכנולוגיה מתקדמת – אנו בחברת שבט זבולון סחר בינלאומי לא מסתפקים רק בהבאת ציוד במהירות, ביעילות והאחריות, אלא דואגים לכך שהציוד יהיה מקדמת הטכנולוגיה, ה- STATE OF THE ART  של ציוד הצמ"ה והקידוח בעולם.

בנטוניט איכותי ומרוכז – את הבנטונייט, החומר שחשיבותו מכרעת בתחום הקידוחים ובעבודות שטח אחרות, אנו בחברת שבט זבולון סחר בינלאומי ברוכשים ישירות ממכרות בעולם. באיכות מעולה ומרוכזת במיוחד. איכותו מאפשרת הן מיצויו המיטבי בעבודה והן שימוש חוזר וחיסכון בחומר ובהוצאות.
אמינות – אצלנו ב בחברת שבט זבולון סחר בינלאומי מילה זו מילה, זמן שווה כסף והמחיר – כמובטח, מן הנמוכים בשוק!
אחריות – אנחנו בחברת שבט זבולון סחר בינלאומי אחראים לכך ומתחייבים בפניכם, הלקוחות, שציוד העבודה והחומרים הנלווים הם באיכות הטובה ביותר, ברמת תפעול הגבוה ביותר, וכי נושא החלפים – עלינו!

ראש שקט – אצלנו לא תצטרכו לדאוג להגעתם של חלפים, לשלמותם של הכלים, לגובהם של המחירים. אנחנו בחברת שבט זבולון סחר  בינלאומי נדאג לכם בכל, ואתם – תדאגו להתרכז אך ורק בעבודה שלכם!

כל זאת ועוד: בכל שאלה, תהיה, התלבטות או ספק, פנו אלינו ונשמח לעוץ ולעזור, מכל הלב. כראוי לחברה השואבת את יעודה משבט זבולון – השירות שלנו הוא שירות יהלום!

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *