בנטוניט, האיכותי והמרוכז שקיים בשוק!

הבנטונייט משמש אותנו רבות בעבודות קידוח שונות וכן מאפשר עמידות דפנות הקדח ומניעת קריסת הדפנות אל תוך הקדח מה שעשוי להוביל לתקלות בטיחותיות בעבודה וכן בעמידות המבנה לאורך זמן.

אל הקדח מזרימים תמיסת בנטונייט אשר מרכיביה הינם אבקת בנטונייט מהולה במים כאשר התוצר הסופי הינו חומר דמוי ג'ל אשר מטרתו כאמור הינה שמירה על דפנות הקדח ומניעת קריסתן. מהנדסים ואנשי מקצוע מומחים בודקים את פני השטח, סוג הקרקע ואלמנטים נוספים אשר על פיהם יקבעו את כמות המים וכמות הבנטונייט בהם יש להשתמש לשמירה על דפנות הקדח.

את הבנטונייט נהוג להכין בתוך מיקסר בנטוניט אשר נועד למהול את הבנטונייט בכמות המים הדרושה וזאת באופן היעיל ביותר תוך ניצול כל הבנטונייט ומניעת תופעת "גושים" בתמיסה אשר עשויה להפוך חלקים ממנה לחזקים ועמידים פחות בפני לחץ דפנות הקדח. תמיסת הבנטונייט למעשה מאפשרת את עמידות הקדח וכן אף המשך קידוח עמוק יותר בתנאים קשים וכן גם בשכבת מי התהום.
עם סיום התהליך ויציקת היסודות של המבנה העתידי להיבנות ניתן לשאוב את הבנטונייט אשר אינו מתרכב עם שאר החומרים וכן "צף" למעלה אל פני השטח. משאבות בנטונייט וכן דיסנדרים מתקדמים מאפשרים שאיבה של הבנטונייט וכן מחזור של הבנטונייט תוך הפרדת חול, מים ושאר מרכיבי פסולת שונים מן הבנטונייט וכן הכנתו לשימושים חוזרים. שימוש בדיסנדרים ומשאבות מתקדמות מאפשרים חיסכון עצום בכסף. שאיבה של הבנטונייט וכן מחזור של הבנטונייט תוך הפרדת חול, מים ושאר מרכיבי פסולת שונים מן הבנטונייט וכן הכנתו לשימושים חוזרים. שימוש בדיסנדרים ומשאבות מתקדמות מאפשרים חיסכון עצום בכסף.

את הבנטונייט האיכותי ביותר שמשמש את החברות בישראל כורים לרוב באזור בולגרי והוא היקר והמובחר מסוגו, וכמובן הפחות איכותי הודו ומצרים בה הוא מצוי בשפע. בנטוניט שכזה ניתן לרכוש בשקים שכן הוא מגיע בצורת אבקה אותה יש למהול במים על פי חוות דעתם של המהנדסים ואנשי המקצוע בשטח. בשנים האחרונות חלה התעוררות בשימוש בנטונייט יווני וטורקי… האיכות מאפשרת קידוח עמוק ובטוח יותר וכן הקמת מבנים בעלי יסודות חזקים ובטוחים הרבה יותר גם לאחר שנים רבות.

אבקת הבנטונייט אותה אנו מוכרים מרוכזת ואיכותית הארוזה  על גבי  משטח מסיבי 1,350 ק"ג ובתוך שקים קטנים נגד גשם של 30 ק"ג, חברתנו עתידה לעבוד עם גדלים שונים של חברות ואנו ערוכים מבחינת יבוא לכל תרחיש או הזמנה של אבקת הבנטונייט הייעודית לכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *