מכונות שלא יודעת להתקלקל!

MDT CMV JLTחברת MDT, איטליה גאים להודיע על סדרת מכונות עם חידושים חשובים המייצגים יותר מכל את המשפחה של MDT.טכנולוגית CMV היא תענוג גדול לכל קבלן פשוט ומעלה אם זה בה לידי ביטוי במחירים נוחים, הדרכה צמודה, שירות מהיר כברק ומעל הכל אמינות, הרי המפעל CMV ידוע בהיסטוריה האמינה שלו ברחבי העולם, CMV שמובילה בייצור מכונות קידוח איטלקיות משנת 1968 וקנתה בכבוד את האמינות הרבה מעבר לשאר מלקוחותיה.הדגמים החדישים של היום מגיעים לעומק של 80 מטר במעבה האדמה! עומק הגדול ביותר שקיים בתחום הקידוח הישראלי!

גולת הכותרת מחברת CMV היא מכונות קידוח בעיצוב חדש ואם פשטות מדהימה שגורמת לכל אדם עם ידע טכני להבין ולקרוא את המכונה, דבר שלא ישאיר את רובכם פעורי פה בשעה שהמפעיל מתקשר ומודיע שיש בעיה במחש של המכונה, אורות אדומים….כתומים וכו'

חברת CMV הנדסה בהצלחה את מכונת הקידוח האולטימטיבית, ללא תקלות מיותרות וללא מכונה ממוחשבת ששולטת על המפעיל ומשאירה אותו בחוץ אלא המפעיל שולט על המכונה ואילו המחשב מספק את הנתונים הרלוונטים.
תחום הקידוח דורש מקצועיות רבה, ידע רב, הבנה וחיפוש עמוק, לא רק בציוד, לא רק בחומרים.
ישנן חברות אחרות בתחום הקידוחים וכולן טובות ומקצועיות וחברתנו נמנת עימם, בשירות הטוב, המקצועי והאמין ביותר.

חברת שבט זבולון – קידוח ותשתיות, מביאה עבורכם מכונות קידוח מהמובחרות בשוק, כולל ציוד עזר במחירים תחרותיים ובכך היא מסייעת בהפחתה ניכרת בעלויות העבודה.

לפני שרוכשים ציוד או מחליטים על סוג קידוח רצוי,
כדאי ליצור קשר ולהסביר לכם גם את המסובך ביותר באופן המובן ביותר.
אצלנו בשבט זבולון משלמים פחות, תמורת  יותר.

עקב המצב הכלכלי הקשה בספרד ואיטליה, צונחים מחירי מכונות הקידוח המוכרות כדוגמת סויילמק וקאזה גרנדה, מהלך נבון וערני של רכישת מכונה איטלקית משומשת במחיר נמוך בעשרות אחוזים יגרום לעסקך קפיצת מדרגה כפרויקטים שלא היית בנוי להם לפני יתגלו כרלוונטיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *