ZT Bentonite  Pump
ZT Bentonite  Pump
Z-type Bentonite Pump 3
Z-type Bentonite Pump
ZT Bentonite  Pump Z Type Bentonite Pump 3 Z Type Bentonite Pump

משאבות לנוזל קידוח

משאבות לבנטונייט

השימוש בבנטונייט הופך שכיח יותר ויותר בארץ ובעולם כולו ויחד עם זאת גם השימוש במשאבות בנטונייט המאפשרות הזרמת הבנטונייט אל הקדח ומחוצה לו עם גמר השימוש בחומר. משאבות חזקות ומתקדמות מאפשרות שאיבה מקסימאלית ועמידות לאורך זמן גם בשאיבות ארוכות ובתנאי שטח קשים במיוחד.

הבנטונייט משמש כיום בעיקר לשמירה על בורות קידוח עמוקים וכן מונע קריסת דפנות הקדח אל תוכו ובכך מביא למניעת מפגעים בטיחותיים היכולים להשפיע על הבטיחות בעבודה וכן עמידות במהנה לאורך זמן. את הבנטונייט מייבאים מחול והוא נכרה בעיקר במצרים בצורת אבקה אותה יש לערבב עם מים בהתאם לדרישות המהנדסים ואנשי השטח המנוסים הבודקים את השטח, מרכיבי הקרקע ואלמנטים נוספים המשפיעים על אחוז המים בתמיסת הבנטונייט.

הבנטונייט המעורבב עם המים ממלא את בור הקידוח ומהווה תמיכה לדפנות הקדח למניעת קריסות. תכונותיו של הבנטונייט מונעות עירבוב של החומר על חומרים אחרים במצויים בקרקע כגון פסולת, מתכות, מים, חול וחומרים נוספים וכן בעט מילוי הבור ביסודות הבנייה כגון בטון ופלדה יצוף הבנטונייט אל פני הקרקע.

הבנטונייט הצף אל פני הקרקע נשאב באמצעות משאבות בנטונייט ייעודיות המאפשרות איסוף של החומר אל תוך מכולות האחסון. את הבנטונייט מומלץ להעביר דרך דיסנדרים ייעודיים אשר ביכולתם להפריד את הבנטונייט משאר הפסולת ומרכיבי הקרקע ולהכינו לשימוש חוזר מה שיכול להביא לחיסכון עצום בכסף.

שימוש במשאבות בנטונייט חזקות הינו הכרחי שכן כמות הבנטונייט עשויה להגיע לאלפי ליטרים וכן לשעות עבודה רבות של המשאבה. יחד עם זאת החומרים הנשאבים לצד הבנטונייט מחייבים משאבה חזקה ועמידה אשר ביכולתה לשאב את הבנטונייט ושאר המרכיבים ללא כל סתימות או תקלות במשאבה.

משאבות תוצרת גרמניה מאפשרות לנו להציע גם לך ליהנות מפתרונות שאיבת בנטונייט מתקדמות ויעילות גם כאשר מדובר בתנאי השטח הקשים ביותר וכן גם לאחר שנים רבות של עבודה. עמידות משאבות הבנטונייט מעוררת התפעלות וכן מהנדסים ואנשי קידוח רבים כבר מכירים ומשתמשים במשאבות הבנטונייט המעולות שברשותנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *