ציוד כבד ובנטונייט בשבט זבולון

אנחנו בחברת שבט זבולון מאמינים, שאנו צריכים להתאים ללקוחות שלנו את המוצרים הטובים ביותר ובמחירים הטובים ביותר שאנחנו יכולים להציע לכם.
הקו של החברה הינו שאם נעשה את מיטב יכולתינו – אנחנו נהיה החברה שכולם פונים אליה כאשר הם צריכים בנטונייט או כלים כבדים.

מוצרי בנטונייט- כולם יודעים מתוך האנשים הקשורים לתחום הבניין, שללא בנטונייט לא יהיה שום בית בארץ ישראל ושום בניין לא יעמוד.
אנחנו בחברת שבל זבולון מתמחים בייבוא חומרי בנטונייט מכל הסוגים הקיימים במדינת ישראל, אנחנו נשמח להציע לכם בדיוק את המוצר שאתם צריכים לעסק שלכם. רק שתבינו, אנחנו אפילו מספקים מוצרי בנטונייט בכמויות קטנות למי שצריך.

DESANDER 1

בנטוניט לקידוחי סלארי

שיטה שמערבת עזרים שונים כמו תמיסת בטונייט. שיטה זו שונה משאר הקידוחים מכיוון שכאן לא נעשה שימוש במקדח שפעולתו סיבובית, הקידוח הזה מיועד בעיקר לאתרי בנייה המצריכים עבודה עדינה יותר וזהירה יותר.
בקידוח slurry – הבנטוניט מייצב את החפירה ויוצר עוגת סינון על קירות תעלת הסלארי שמפחיתים חדירות הקרקע סופיות של הקיר ולהפחית את זרימת מים בקרקע. מה שנוצר כאן בעצם זה קידוח ואתר קידוח הרבה יותר עדין שהמטרה שלו היא לחזק את המקום ולהכין אותו טוב יותר לעבודה.

מיכלי אחסון לבנטונייט

אם הגעתם כבר לשלב שאתם צריכים להתחיל לבנות ועדיין אין לכם את כל הכלים הדרושים, אנחנו  מאמינים אנחנו נוכל לספק לכם את כל הכלים הדרושים לכם לצורך הפעלת אתר הבנייה. מוצרי בנטונייט אנחנו כמובן מספקים ואם נתקעתם – אנחנו נשמח לספק לכם מיכל לבנטונייט או מערבל של בנטונייט למקרה הצורך.
אנחנו בשבט זבולון מאמינים שאנחנו צריכים להיות תחנה אחת ויחיה לצורך הפעלת אתר בנייה. אנחנו מספקים את כל הציוד הדרוש לצורך העבודה. אתם מאוד מוזמנים ליצור קשר איתנו ואנחנו נספק לכם כל מוצר.

דיסנדר- הכלי המושלם לעבודה עם בנטונייט

אחד הכלים באמת מעולים שיוצרים היום למען עבודה עם בנטונייט והתוצאות מעולות בשטח, יוצרים סביבת עבודה מצוינת. מאז שהתחילה העבודה עם הציוד של הקידוח של שבט זבולון, ניתן לראות יעילות עולה ומשתפרת של חיזוק היסודות בחברתכם.

הנקודה שאנחנו רוצים להעביר היא מאוד פשוטה לכאורה, ברגע שתוכלו להתחיל עם הכלים המתקדמים שלנו, לא משנה אם זה כלים כבדים או משאבת בנטונייט תראו מיידית שיפור בתפוקה שלכם, כי מקצוענות- זה שבט זבולון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *